Yükleniyor

...
Süt & Yem Ön Muhasebe Programı

Günlük toplanan süt sabah-akşam şeklinde her gün girilebilir. Aynı şekilde varsa üreticilere süt kesim cezası litre olarak girilebilir. Bu kayıtlara göre 2 tarih aralığındaki (bu genellikle ay sonu oluyor) otomatik müstahsil makbuzlarını yazıcıdan alabilirsiniz. Dolayısı ile kişilerin aylık süt kartından hesaplama yapmaktan kurtulacaksınız.

Yem ve küspe gibi satılan ürünleri günü gününe günlük satış işlemi seçeneğinden kaydedip 2 tarih aralığı seçerek (genellikle ayda bir) Otomatik fatura kaydı oluşturup bu faturaları da yazıcıdan alabilirsiniz. 

Tek tek fatura kesmekten veya tek tek kişilerin ne aldığını hesaplamaktan kurtulacaksınız. Ay sonunda kişilere aylık döküm verebilirsiniz. Bu şekilde müstahsiller artık hesap durumlarını kontrol ederek  ne verip ne aldıklarını görebilirler. İstediğiniz zaman 2 tarih aralığında analizler, raporlar alabilirsiniz. Mesela 3. ve 4. aylarda toplam ne kadar süt toplanmış, kaç lira tutarında ne kadar yem satılmış, kaç lira tutarında ve bunlara göre şirket & kooperatif brüt ne kadar kar etmiş gibi.

Tüm bu kayıtlara göre müstahsillere verilen süt destek çizelgesini otomatik alabilirsiniz.

Müstahsillere her zaman istediği tarihten itibaren hesap dökümü verebilirsiniz.

Stok durumunu detaylı şekilde raporla alabilirsiniz. Giren-çıkan ve kalan şeklinde tarih tarih. 

Yazıcıdan tediye ve tahsilat makbuzu kesebilirsiniz. 

Kısacası tüm şirket & kooperatif hesap işlemlerini bundan sonra hiç yorulmadan daha az zaman harcayarak doğru bir şekilde takip edebilirsiniz. Artık Excel vs. türü kısa vadeli program çözümlerinden kurtulmanın zamanı geldi. Şirketler için hazırlanmış muhtelif programlardan çözüm aramayınız. Bu program sadece ve sadece kooperatif ve süt toplama işi yapan özel şirketlere göre hazırlanmış olup, bu doğrultuda hizmet vermektedir.